Dlaczego dobrym rozwiązaniem jest mini lodówka na szczepionki?

Lodówka do laboratorium

Warto wiedzieć, że dostępna na rynku minilodówka na szczepionki jest przeznaczona przede wszystkim do przewożenia penów, piór insulinowych, ampułko-strzykawek, leków w postaci fiolek czy aplikatorów, które wymagają utrzymania stosunkowo niskich temperatur.

Czym dokładnie charakteryzuje się mini lodówka medyczna?

Należy mieć świadomość, że produkt umożliwia utrzymać temperaturę od 2°C do 8°Cm jeżeli temperatura otoczenia wynosi około 20°C. Zaprasza DanLab

Warto również wiedzieć, że produkt został przez producenta wyposażony w specjalny zestaw akumulatorów. W ten prosty sposób urządzenie może bez żadnego problemu wytrzymać wymagany zakres temperatur nawet przez 16 godzin.

Co jeszcze warto wiedzieć o tego rodzaju lodówkach?

Godny uwagi jest fakt, że niewielkie rozmiary, a także waga pozwalają nie tylko i wyłącznie na wygodne, ale również dyskretne przechowywanie insuliny. Warto mieć świadomość, że ma to bardzo istotne znaczenie przede wszystkim dla diabetyków.

Produktu można tym samym bez żadnego problemu używać podczas transportu. Rekomendowane jest oczywiście zaopatrzenie się w urządzenie renomowanego producenta. Można mieć wtedy całkowitą pewność, co do jakości.

Gdzie znajduje zastosowanie omawiany produkt?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że urządzenie doskonale zda egzamin w transporcie insuliny, szczepionek, antybiotyków czy interferonu.

Nie można zapomnieć, że produkt regularnie wykorzystywany jest w transporcie medycznym. Ponadto w produkcie można bez żadnego problemu przechowywać substancje, które są wrażliwe na ciepło.

Rekomendowane artykuły